Jak to działa

Jak działa członkostwo bokserek?

ON THAT ASS oferuje wyjątkowe członkostwo bokserek. Co miesiąc najwyższej jakości bokserki w zupełnie nowym designie.

Po zarejestrowaniu się w ON THAT ASS możesz wybrać darmowe bokserki z naszej kolekcji Originals of One. Czemu? Ponieważ chcemy Ci pokazać, że dokonujesz najlepszego wyboru. Jesteśmy tego aż tak pewni!

Dajemy Ci 14-dniowy okres próbny na wypróbowanie bokserek bez zobowiązań. Pozostaniesz członkiem po okresie próbnym? Wtedy co miesiąc będziesz otrzymywać nowe spodenki bokserskie.

Nie możesz wybrać swoich miesięcznych bokserek, co miesiąc wydajemy zupełnie nowy wzór. Dokonujemy rozróżnienia między członkami Originals i One. Zapoznaj się z naszą kolekcją wzorów Originals i One. Możesz zmieniać styl co miesiąc za pośrednictwem swojego konta.

W członkostwie, które płacisz za miesiąc z góry, zawsze obciążamy konto około 27 dnia miesiąca i dostarczamy bokserki między 17 a 23 dniem następnego miesiąca.
Mamy do wyboru Men Originals and One (49 zł miesięcznie) lub Boys (44 zł miesięcznie).

Bedankt voor je feedback!

Jak działa członkostwo Socks?

ON THAT ASS oferuje teraz również wyjątkowe członkostwo Socks. Co miesiąc najwyższej jakości skarpetki o zupełnie nowym designie. Pasujące do twoich bokserek.

Mając aktywne członkostwo w bokserkach, możesz łatwo dodać członkostwo Socks do swojego konta. Skarpetki będziesz otrzymywać co miesiąc między 17 a 23 dniem miesiąca, tak jak bokserki. Ponieważ są to oddzielne opakowania, mogą przyjść osobno. Dlatego zawsze czekaj do ostatecznego terminu dostawy.

Płacisz 28 zł miesięcznie za Socks, w połączeniu z aktywnym członkostwem w bokserkach. Jeśli zdecydujesz się kontynuować z samymi skarpetkami, zapłacisz 44 zł miesięcznie.

Bedankt voor je feedback!

Jak działa bezpłatny okres próbny?

Twoje darmowe bokserki zostaną wysłane natychmiast po zakończeniu rejestracji. Otrzymałeś potwierdzenie e-mailem.

Po rejestracji rozpoczyna się 14-dniowy okres próbny. W ciągu 7 dni roboczych otrzymasz darmowe bokserki. Po upływie tych 7 dni możesz dokonać zmian za pośrednictwem swojego konta, takich jak rozmiar, adres lub status członkostwa. Żadne pieniądze nie zostaną pobrane z Twojego konta w ciągu 14-dniowego okresu próbnego. Jeśli anulujesz w okresie próbnym, otrzymasz tylko darmowe bokserki. Możesz je zatrzymać, chcielibyśmy byś do nas wrócił.

Przekonałeś się do naszych bokserek po okresie próbnym? Wspaniale! Okres próbny przechodzi w miesięczne członkostwo. Od tej chwili około 27 dnia miesiąca będziemy pobierać 49 zł, a Twoje nowe bokserki dostarczymy w następnym miesiącu, między 17 a 23 dniem miesiąca.

Bedankt voor je feedback!

Czy moje pierwsze bokserki są naprawdę darmowe?

Krótko mówiąc – TAK!

Chcemy Ci pokazać, że dokonujesz najlepszego wyboru. Jesteśmy tego aż tak pewni.

A co z członkostwem Socks? Przeczytaj o tym tutaj.

Bedankt voor je feedback!

Czy mogę wybrać wzór?

Podczas rejestracji możesz wybrać własne bokserki. Możesz wybrać pomiędzy naszymi bokserkami Originals z nadrukiem lub bokserkami One bez nadruku.

Potem co miesiąc pozostaje to niespodzianką, a wzór i kolor trzymamy w tajemnicy do momentu dostawy. Mamy własny zespół projektantów i co miesiąc wypuszczamy nowe bokserki. A Ty dostajesz je do skrzynki na listy!

Jeśli zdecydujesz się na Originals, co miesiąc otrzymasz bokserki z nadrukiem. Wybierając One, co miesiąc otrzymasz jednolite bokserki. Jeśli chcesz to zmienić później w swoim członkostwie, jest to oczywiście możliwe.

Czy masz również członkostwo w Socks? Oczywiście zadbamy o to, żeby miesięczne skarpetki i miesięczne bokserki pasowały do siebie!

Bedankt voor je feedback!