Další členství

Jak vytvořím další členství?

Chceš dostávat několik boxerek měsíčně? Nebo bys chtěl odpovídající ponožkové členství? To je skvělé! Věděl jsi, že když si přidáš další boxerkové členství, získáš kredit 10 EUR navíc? Takto ušetříš na exkluzivní položky ON THAT ASS ve věrnostním e-shopu ještě rychleji!

Zde si přečti, jak do svého účtu snadno přidat jedno nebo více dalších členství:

  1. Přihlas se ke svému účtu zde.
  2. Vyber možnost „Členství“.
  3. Klikni na možnost „Přidat člena“.
  4. Vyber možnost Originals, One, Boys anebo ponožky
  5. Vše vyplň, o zbytek se postaráme my!

Měsíční platba bude provedena prostřednictvím platební metody, kterou jsi připojil při registraci. Další přidaní členové boxerky zdarma nedostanou – to platí pouze pro nové účty. První pár ponožek však zdarma je. Podmínky si přečti zde.

Další členské zásilky si můžeš nechat doručit na jinou adresu. To je velmi příjemné, pokud chceš členství nabídnout jako dárek.

Každý člen obdrží vzor daného měsíce, takže pokud máš několik členství, obdržíš vzor daného měsíce několikrát. Můžeš si vybrat mezi boxerkami s potiskem a obyčejnými boxerkami bez potisku, a to vytvořením dalšího členství Originals nebo dalšího členství One.

Všechny měsíční zásilky jsou dodávány ve stejném období. Protože se jedná o samostatné balíčky, mohou k tobě dorazit odděleně v různých dnech. Nedostal jsi po 23. dni svou měsíční zásilku nebo její část? Zde si můžeš snadno a rychle vyžádat novou.

Bedankt voor je feedback!

Mohu si koupit další boxerky nebo ponožky?

ON THAT ASS nemá e-shop, kde by sis mohl objednat další nebo starší boxerky a/nebo ponožky. Boxerky a ponožky jsou k dispozici výhradně prostřednictvím našeho členství. Slibujeme, že se objeví několik úžasných vzorů.

Na svém účtu si můžeš vytvořit až 5 dalších členství, abys měsíčně obdržel více boxerek. Vybrat si můžeš z kolekce Originals nebo One. K dispozici jsou také sladěné ponožky!

Bedankt voor je feedback!

Mohu dát ON THAT ASS jako dárek?

Je super že chceš darovat ON THAT ASS! Můžeš si vytvořit účet a darovat členství. Uděláš to takto:

  1. Vytvoř účet.
  2. Vyplň údaje.
  3. Připoj svůj způsob platby.
  4. O zbytek se postaráme my!

Chceš, aby ti byly boxerky zdarma doručeny na tvou adresu ty je mohl předat osobně? Pak při registraci zadej svou vlastní adresu a později ji změň na adresu příjemce.

Zvol, na jak dlouho se připojíš. Chceš darovat určitý počet měsíců členství? Pak již můžeš nastavit ukončení členství ve zvoleném měsíci.

A už na to nemusíš myslet.

Máš již účet? Pak si snadno a rychle přidej další členství na svůj účet.

My prostě víme, že to bude ten nejlepší dárek!

Bedankt voor je feedback!