Platby

Kolik stojí členství ON THAT ASS?

Členství pro odběr pánských boxerek (Originals nebo One) stojí 235Kč měsíčně a za členství pro odběr chlapeckých boxerek zaplatíš 212Kč měsíčně.

V kombinaci s aktivním boxerkovým členstvím stojí odpovídající ponožky navíc 118Kč měsíčně. S neaktivním boxerkovým členstvím pak stojí 212Kč měsíčně.

Věděl jsi, že když si přidáš další boxerkové členství, získáš kredit 10 EUR navíc? Takto ušetříš na exkluzivní položky ON THAT ASS ve věrnostním e-shopu ještě rychleji.

U bezplatných a/nebo měsíčních zásilek neplatíš žádné přepravní náklady.

Bedankt voor je feedback!

Proč platím ověřovací poplatek?

Během registrace tě požádáme o propojení platebních údajů s tvým účtem. U kreditní karty zaplatíš a u PayPal nejsou na ověření žádné náklady. Předplacené kreditní karty nepřijímáme. Všechny transakce se zobrazují v britských librách. Ověřovací poplatek ti vrátíme na bankovní účet během několika pracovních dnů. Ověření slouží k propojení platebních údajů se správným účtem a taky k prevenci podvodů. Více informací k tomuto najdeš v našich podmínkách používání.

Ověřením svých platebních údajů dáváš souhlas s inkasem.

Bedankt voor je feedback!

Kdy mi bude platba stržena?

V rámci členství platíš vždy na měsíc dopředu.

Po skončení zkušebního období ti budou náklady na členství strhávány každý měsíc kolem 27. dne přímým inkasem.

K tomu používáme číslo účtu, které jsi připojil při registraci. Při ověřování způsobu platby dáváš souhlas s měsíčními inkasy.

Nezvládneme z nějakých důvodů peníze z tvého účtu strhnout 27. dne? Pak obdržíš e-mailem několik upomínek o platbě, abys mohl platbu provést včas.

Bedankt voor je feedback!

Jak mám změnit své platební údaje?

Změna platebních údajů je velmi jednoduchá a lze ji provést snadno a rychle prostřednictvím tvého účtu. Za platbu kreditní kartou zaplatíš a PayPal je zdarma. Tato ověřovací platba ti bude vrácena během několika dní.

  1. Přihlas se ke svému účtu zde.
  2. Vyber možnost „Moje údaje“
  3. Klikni na "Podrobné platební údaje“.
  4. Propoj svůj nový způsob platby.

Obdržel jsi zprávu, že se změna nebo přidání platebních údajů nezdařilo? Důvodem může být to, že tvoje platební údaje jsou nám již známy a že sis u nás účet už vytvořil. Jeden způsob platby nelze použít pro vícero účtů. Nepřijímáme také předplacené kreditní ani debetní karty.

Bedankt voor je feedback!

Jak mohu zastavit účtování?

Přímé inkaso můžeš zastavit pouze pozastavením nebo ukončením členství. To si můžeš snadno zařídit sám ve svém účtu v sekci „Členství“. Při ověřování platebních údajů jsi dal souhlas s měsíčními inkasy.

Mimo zkušební období uplatňujeme výpovědní lhůtu.

Bedankt voor je feedback!

Mám neuhrazenou platbu

Může se stát, že zapomeneš zaplatit nebo platbu nelze strhnout. Při neuhrazené platbě nebudou boxerky a/nebo ponožky dodány.

Neuhrazenou platbu můžeš snadno a rychle uhradit prostřednictvím svého účtu nebo jedné ze 3 platebních upomínek.

Ověřením svých platebních údajů dáváš souhlas s přímým inkasem na měsíční poplatky. Při zrušení členství uplatňujeme výpovědní lhůtu a vzniká ti platební povinnost.

Nemůžeš provést platbu prostřednictvím výše uvedených možností, došlo k problému s platebními údaji nebo již byla platba provedena? Pošli e-mail našemu zákaznickému servisu. Pomůžeme ti zajistit, abys mohl platbu provést včas.

Bedankt voor je feedback!