Pozastavení/zrušení

Jak mohu své členství pozastavit?

Své členství můžeš snadno a rychle pozastavit prostřednictvím svého účtu. Své členství můžeš pozastavit 7 dní po registraci, to jsou dny pro dopravu. Maximální doba pozastavení je však šest měsíců.

Pozastavení můžeš provést dvěma různými způsoby:

Ve svém účtu se v části „Členství“ zobrazí posuvník pro okamžité pozastavení členství. Zde si můžeš nastavit pozastavení na 1, 3 nebo 6 měsíců.

Pokud tak učiníš do 25. dne v měsíci, začíná ti pozastavení okamžitě. Pokud tak učiníš mezi 25. dnem v měsíci a posledním dnem v měsíci, další platba a objednávka jsou již na tvém účtu připravené, takže tvoje pozastavení začne běžet bezprostředně poté.

Případně můžeš pozastavení provést prostřednictvím svého účtu následujícím způsobem:

 1. Přihlas se ke svému účtu zde.
 2. Vyber možnost „Členství“.
 3. Vyber správné členství.
 4. Změň „stav členství“.
 5. Klikni na možnost „Potřebuju pauzu“.
 6. Zadej datum ukončení a zahájení; uplatníme výpovědní lhůtu.
 7. Nashle! :)

Po uplynutí zkušebního období nebo v případě aktivního či dalšího členství platí výpovědní lhůta i pro pozastavení prostřednictvím nabídky. Okamžitě obdržíš e-mail s potvrzením o pozastavení, ve kterém budou uvedeny měsíce tvých posledních plateb a zásilek a zvolený měsíc zahájení.

Vezmi prosím na vědomí, že pokud chceš pozastavit více členství ve svém účtu, musíš je pozastavit každé zvlášť.

Bedankt voor je feedback!

Jak mohu provést zrušení?

Členství můžeš zrušit každý měsíc. To lze snadno a rychle provést prostřednictvím tvého účtu.

Po skončení zkušebního období nebo u aktivního členství platí naše výpovědní lhůta. Okamžitě obdržíš e-mail s potvrzením o zrušení členství spolu s měsíci posledních plateb a zásilek.

Nechceš, aby se tvé 14denní zkušební období změnilo v aktivní členství? Boxerky zdarma ti dorazí do 7 pracovních dnů. Zkušební období můžeš ukončit ve zbývajících 7 dnech. Zkušební období pak s okamžitou platností skončí a ty nebudeš mít měsíční členství.

Vezmi prosím na vědomí, že pokud chceš zrušit několik členství na svém účtu, musíš je zrušit každé zvlášť.

 1. Přihlas se ke svému účtu zde.
 2. Vyber možnost „Členství“.
 3. Vyber správné členství.
 4. Změň „stav členství“.
 5. Dej nám vědět důvod.
 6. Klikni na „Chci ukončit“.
 7. Vyber si měsíc zrušení.

Děkujeme, že jsi byl s námi, rádi tě opět uvidíme!

Bedankt voor je feedback!

Máte výpovědní lhůtu?

Při první registraci na ON THAT ASS nabízíme 14denní zkušební období pro boxerkové členství zdarma. Zkušební období začíná ihned po registraci a boxerky zdarma ti přijdou do 7 pracovních dnů.

Pokud nechceš, aby zkušební období přešlo do aktivního členství, můžeš ho během zbývajících 7 dní bezplatného zkušebního období s okamžitou platností zrušit.

Po skončení zkušebního období nebo u aktivního členství platí naše výpovědní lhůta. Platby probíhají kolem 27. dne. Když zrušíš členství před 25. dnem, zaplatíš v tomto měsíci poslední platbu. Pokud zrušíš členství mezi 25. a posledním dnem v měsíci, zaplatíš další dvě platby. Jednu daný měsíc a druhou měsíc následující.

Při zrušení členství se zobrazí první možný měsíc ukončení podle výpovědní lhůty. Odpovídající zásilku obdržíš následující měsíc mezi 17. a 23. dnem. Výběr ti potvrdíme e-mailem. Výpovědní lhůta zakládá platební povinnost.

Vezmi prosím na vědomí, že pokud chceš zrušit několik členství na svém účtu, musíš je zrušit každé zvlášť.

Bedankt voor je feedback!

Jsou účtovány storno poplatky?

Za pozastavení ani za zrušení neúčtujeme žádné poplatky. Tato služba je vždy bezplatná a lze ji snadno a rychle sjednat prostřednictvím tvého účtu. Uplatňujeme však výpovědní lhůtu pro zrušení. To znamená, že před ukončením členství máš ještě platební povinnost.

Upozornění: Zrušení členství u ON THAT ASS si můžeš zařídit sám prostřednictvím svého účtu. Zrušení členství prostřednictvím třetích stran je spojeno s náklady. Pokud jsi toto zrušení nechal provést externí společností, doporučujeme ti, aby ses obrátil na ni.

Bedankt voor je feedback!