Propagační akce

Sign-up DEAL 1+1

1. Co je to Akce 1+1?
Když se zaregistruješ během Akce 1+1, dostaneš od nás ne jedny, ale rovnou dvoje boxerky zdarma! Proč? Protože chceme, aby ses sám přesvědčil a zjistil, že jsi udělal tu nejlepší volbu. A abychom ti poděkovali, že jsi zůstal členem ON THAT ASS. Protože tato akce je určena pouze pro ty, kteří zůstanou členy i po zkušební době!

Každý, kdo se zaregistruje u ON THAT ASS, obdrží boxerky zdarma. V rámci této akce získáš 2. boxerky zdarma, jakmile zůstaneš členem po zkušební době.

2. Kdy dostanu své boxerky (zdarma)?
První boxerky zdarma obdržíš do 7 pracovních dnů. Po uplynutí zkušebního období, kdy u nás zůstaneš, tě odměníme druhými boxerkami zdarma. Pokud se rozhodneš zrušit členství během zkušebního období, druhé boxerky zdarma již neodstaneš. Pokud zůstaneš členem po zkušebním období, začnou se ti strhávat měsíční platby a budeš dostávat zásilky. Další boxerky zdarma dostaneš současně s první placenou zásilkou.

3. Mohu si boxerky zdarma vybrat?
První boxerky zdarma si vybereš během registrace. Druhé boxerky zdarma budou mít náhodně vybraný vzor z naší starší kolekce. Druhé boxerky tedy mohou mít stejný vzor, jaký jsi už dostal ve své první bezplatné zásilce. Tyto Mystery boxerky jsou náhodně vybrané a odeslané, nemůžeme je vyměnit.

4. Jak často se mohu účastnit Akce 1+1?
Při vytvoření dalšího členství boxerky zdarma už nedostaneš. Akce 1+1 se můžeš zúčastnit pouze jednou. To platí pouze pro zcela nový účet s jedinečnými údaji.

5. Zrušil jsem členství během bezplatného zkušebního období, proč nedostanu druhé boxerky zdarma?
Po uplynutí zkušebního období, kdy u nás zůstaneš, tě odměníme druhými boxerkami zdarma. Pokud se rozhodneš zrušit členství během zkušebního období, druhé boxerky zdarma budou zrušeny. Druhé boxerky zdarma jsou určeny pouze pro ty, kteří zůstávají členy.

6. Jsou součástí Akce 1+1 také ponožky?
Ponožky součástí Akce 1+1 nejsou. Ta platí pouze pro boxerky.

7. Co bude dál?
Od této chvíle budeš platit každý měsíc kolem 27. dne. Pokud se rozhodneš členství zrušit během zkušebního období, není problém, členství se okamžitě deaktivuje. Akce 1+1 je pak pro tebe ukončena a uzavřena. Nebudou ti strhávány žádné platby a nebudeš dostávat žádné zásilky. Pokud zůstaneš členem, budeš od nynějška platit každý měsíc kolem 27. dne a následující měsíc, mezi 17. a 23. dnem, ti dodáme zbrusu nové boxerky s nejnovějším vzorem. S první placenou zásilkou ti tedy poštou přijde další balíček. Balíčky jsou zasílány odděleně, a proto také přijdou poštou každý zvlášť. Členství trvá, dokud ho nezrušíš.

Bedankt voor je feedback!