Změna údajů

Jak mám změnit velikost?

Změna velikosti je velmi jednoduchá a lze ji provést snadno a rychle prostřednictvím tvého účtu. Ihned obdržíš e-mail s potvrzením změny.

Pokud změníš velikost do 25. dne v měsíci, obdržíš novou velikost následující měsíc. Pokud tak učiníš později, obdržíš další zásilku ve staré velikosti. Balíček neotvírej a bezplatně jej vyměň prostřednictvím žádosti o vrácení. Zde si přečti, jak na to.

 1. Přihlas se ke svému účtu zde.
 2. Vyber možnost „Členství“.
 3. Vyber „Boxerky“ nebo „Ponožky“.
 4. Uprav velikost.
 5. Ulož svůj výběr, zbytek zařídíme my!

Bedankt voor je feedback!

Jak mám změnit svou adresu?

Změna adresy je velmi jednoduchá a lze ji provést snadno a rychle prostřednictvím tvého účtu. Ihned obdržíš e-mail s potvrzením změny.

Pokud změníš adresu před 1. dnem v měsíci, budeš mít jistotu, že nadcházející zásilky budou zasílány na novou adresu. Pokud tak učiníš později, obdržíš příští zásilku na svou starou adresu. Tato zásilka nám může být bezplatně zaslána zpět s označením „Vrátit odesílateli“. Zde si přečti, jak na to. Poté ti ji zdarma přepošleme na novou adresu.

Vezmi prosím na vědomí, že pokud máš na svém účtu více členství, musíš změnit adresy pro každé členství zvlášť.

 1. Přihlas se ke svému účtu zde.
 2. Vyber možnost „Členství“.
 3. Vyber možnost „Podrobné údaje o adrese“.
 4. Proveď změny v adrese.
 5. Ulož svůj výběr, zbytek zařídíme my!

Bedankt voor je feedback!

Jak změnit Originals na One a naopak?

Nabízíme dva styly boxerek: Originals a One. Při registraci si vybereš jednu z těchto dvou možností. Chceš vybraný styl změnit? Změna je velmi jednoduchá a lze ji provést snadno a rychle prostřednictvím tvého účtu. Ihned obdržíš e-mail s potvrzením změny.

Pokud změníš styl do 25. dne v měsíci, obdržíš svou novou volbu již následující měsíc. Pokud tak učiníš později, obdržíš další zásilku ve starém stylu. Balíček neotvírej a bezplatně jej vyměň prostřednictvím žádosti o vrácení. Zde si přečti, jak na to.

 1. Přihlas se ke svému účtu zde.
 2. Vyber možnost „Členství“.
 3. Vyber „Boxerky“.
 4. Vyber možnost „Originals“ nebo „One“.
 5. Ulož svůj výběr, zbytek zařídíme my!

Bedankt voor je feedback!

Jak mám změnit své platební údaje?

Změna platebních údajů je velmi jednoduchá a lze ji provést snadno a rychle prostřednictvím tvého účtu. Za platbu kreditní kartou zaplatíš 1 libru a PayPal je zdarma. Předplacené kreditní karty nepřijímáme. Tato ověřovací platba ti bude vrácena během několika dní.

 1. Přihlas se ke svému účtu zde.
 2. Vyber možnost „Moje údaje“
 3. Klikni na "Podrobné platební údaje“.
 4. Propoj nový způsob platby s ověřením.

Obdržel jsi zprávu, že se změna nebo přidání platebních údajů nezdařilo? Důvodem může být to, že tvoje platební údaje jsou nám již známy a že sis u nás účet už vytvořil. Jeden způsob platby nelze použít pro vícero účtů. Nepřijímáme také předplacené kreditní ani debetní karty.

Bedankt voor je feedback!

Jak se mohu odhlásit z odběru newsletteru?

Nechceš od nás dostávat další newslettery? Pak se můžeš snadno odhlásit z jejich odběru v dolní části naší stránky s newsletterem.

Poté od nás již nebudeš dostávat nabídky a propagační akce e-mailem. Odběr e-mailů, které jsou součástí aktivního členství, například upomínek o platbě, zrušit nelze.

Bedankt voor je feedback!

Jak mám odstranit své údaje?

Pokud si přeješ svoje údaje z našeho systému trvale odstranit, vezmi prosím na vědomí, že se s těmito údaji již nebudeš moci projektu ON THAT ASS účastnit. Tvoje údaje odpojíme, přičemž si ponecháme ty údaje, které jsou popsané v našem prohlášení o ochraně osobních údajů. Svůj účet můžeš také dočasně pozastavit nebo ukončit. Později se pak můžeš znovu přidat.

Pokud chceš požádat o vymazání svých údajů, obrať se prosím na náš zákaznický servis.

Podmínky pro odstranění tvých údajů:

 • Všechny platby musejí být provedeny.
 • Tvůj účet musel být zrušen.
 • Musel jsi obdržet poslední zásilku. Zásilku jsi ještě neobdržel? Pak to rádi vyřešíme, klikni sem

Bedankt voor je feedback!